ЦПК намагається спростувати «підприємливість» членів і керівництва організації

Кілька днів тому ЦПК програли судовий розгляд, який самі ж ініціювали проти народного депутата Пинзеника. Віталій Шабунін, Олександра Устинова і Дарина Каленюк вимагали спростування від нардепа інформації, яку він озвучив близько року тому в стінах Верховної Ради. Мова про наше розслідування, в суті якого схема виведення грантових грошей з рахунків організації на особисті рахунки ФОП керівництва ЦПК в період з 2013 по 2016 рр, де ми побачили банальне ухилення від сплати податків.

Після програного суду, ми сподіваємося, розслідування, ініційоване нами, зрушиться з мертвої точки. В даний же момент ми помічаємо інтерес ЗМІ до цієї теми, зокрема хочемо сказати про публікації на сайті realist.online. (Посилання будуть в коментарях).

У статтях непогано викладено матеріал, позиції обох сторін. Однак, ми помітили цікавий нюанс. У наших матеріалах, мы говорили про часовий відрізок з 2013 - 2016 рік. Тобто, суми, за матеріалами нашого розслідування, були виведені саме в ці три роки. Однак ставлячи питання членам ЦПК, ЗМІ отримують відповіді, приблизно такого змісту:

«Наші ФОП вже закриті»
«Ми в 2016 році не отримували таких сум»
«Це неправда, ми не займаємося підприємницької детальністю»

Говорити про це в ефірах, громадські працівники особливо не бажають, в основному відповідають відписками через сайт організації або ж на сторінках соц мережі Фейсбук. Тому ставити їм уточнюючі питання у журналістів просто немає ніякої можливості.

Також просимо звернути увагу, на цитату зі статті, в якій викладено позицію ЦПК щодо члена їх керівництва Олександри Устинової:

«У той же час, член правління ЦПК Олександра Устинова, за повідомленням організації, через свій ФОП Устинова отримує оплату за надані послуги та виконані роботи відповідно до укладених договорів і актами,« які виражаються в реальних результатах: підготовлених публікаціях; аналітиків; комунікаційних стратегіях; численних переговорах та інше »»

 І все б було без проблем, як у близько чотирьох десятків ФОП членів інших, дружніх до ЦПК організацій, які також отримували гроші на свої рахунки, але Устинова, Шабунін, Каленюк - члени-керівники організації, а відповідно до податкового законодавства на той період - виплата доходу членам і керівництву організації, є нецільовим використанням коштів неприбуткової організації!

Чекаємо результатів розслідування.

Comments are closed.