CROWN AGENTS – знову брешуть про ОХМАТДИТ!

Ми неодноразово піднімали тему прострочених ліків, зокрема, в ОХМАТДИТ. Влітку сталася неприємна ситуація, коли постачання великого кол-ва препаратів з обмеженим терміном придатності в центр, спровокувала великі залишки прострочених ліків на складах лікувального закладу.

Судячи з повідомлення, CROWN AGENTS визнає, що препарати були поставлені з обмеженим терміном придатності, що це усього лише 7%, що це обмовлялося і що їх гарантували замінити.

Відповідаємо:

- Препарати були поставлені в такій кількості, що прострочення накопилося на декілька мільйонів гривен.

- Препарати дійсно обіцяли замінити, згідно з листом. Проте процедура заміни не прописана і не передбачена договорами. Таких умов зовсім немає в договорах між МОЗ і CROWN AGENTS

- Чи обговорювалося це на робочих групах важко сказати, але в ці робочі групи не були включені медики, яким випало нещастя мати на балансі цю проблему в майбутньому.

- Препарати так і не були замінені. Було вилучення і спроба видати за заміну постачання нової партії, але при детальному огляді документів, виявилось, що це постачання за інший, майбутній період.

Що в даний момент відбувається:

- Була спроба звинуватити лікарів ОХМАТДИТ, що це саме з їх вини скупчилося ліків на декілька мільйонів гривен, що є розтратою. Ця атака була зроблена руками Олександри Устиновой з "ЦПК", яка сама є фігурантом справи Генпрокуратури і ДФС, по статті "ухиленні від сплати податків".

- Зараз проходить третя за рік перевірка ОХМАТДИТ, що саме по собі вже суперечить закону. Але як і в попередніх випадках, а може і по новому, перевіряючі намагатимуться підвести лікарів під статтю, щоб приховати махінації чиновників в МОЗ.

ГО "Національний Інтерес України" ще влітку звернулися в ГПУ із заявою про порушення, зафіксовані нами під час постачання лікарських препаратів в центр ОХМАТДИТ. На жаль розслідування йде дуже довго, так побудована система. Але ми далі продовжуємо стежити за цією ситуацією.

24312715_436639013405403_787981405248747509_n

Comments are closed.