15 ЛЮТОГО – СУД НАД СУПРУН!

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у адміністративній справі відносно в.о. Міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун щодо відсутності у неї повноважень Міністра.

Суд ухвалив здійснювати розгляд за правилами спрощеного позовного провадження і призначив справу до судового розгляду по суті на 15 лютого.

Окрім цього, Окружний адміністративний суд міста Києва зобов’язав відповідача - в.о. Міністра охорони здоров’я України Уляну Супрун подати до суду всі матеріали, на підставі яких її було призначено на посаду, а також пояснення щодо наявності у неї іншого, ніж українське, громадянства.

В позові просять суд встановити відсутність у Уляни Супрун компетенції (повноважень), передбаченої, зокрема, але не виключно, статтею 44 Закону України «Про Кабінет міністрів України», пунктом 10 Положення про Міністерство охорони здоров’я, затвердженого відповідною Постановою Кабміну.

Нагадаємо, ще в літку 2018 року, наша ГОНаціональний Інтерес України була ініціатором постанови №8587 щодо визнання Уляни Супрун та Олександра Лінчевського невідповідними займаним посадам. Ця постанова об'єднала навколо себе депутатів всіх фракцій, була зареєстрована народним депутатом Ігор Шурма, та пройшла комітет де була проголосована одноголосно.

Але тиск Гройсмана, та небажання йти на зустріч людям Голови Верховної Ради Парубія, зупинили цю постанову. Її не виносять на голосування до сесійної зали. хоча закон і зобов'язує це зробити.

Приєднуйтесь, чим більше нас, ти ми сильніші! 

Comments are closed.