ІСПИТ ДЛЯ УКРАЇНСЬКОГО СУДУ

Сьогодні, о 14.00 в Окружному адміністративному суді м. Києва буде судове засідання, де суд може повернути повноваження в.о. Міністра Супрун.

ЦІкаво, що підставою для такого рішення не є усунення порушень, наприклад вихід Супрун з іноземного громадянства чи винесення її кандидатури на голосування до ВР. Підставою для зміни судом своєї точки зору може бути медіа кампанія тиску на суд, в якій прийняли участь не тільки куплені активісти й чиновники, а навіть посли іноземних держав.

Що цікаво, треба подивитись хто саме так штовхає та переживає за цю тему:

Грантові ГО - бо вони фінансуються з боку міжнародних фондів і організацій, які співпрацюють з Кабміном та МОЗом України та за договорами отримують мільярди гривень з держ бюджету.

Кабмін - бо співпрацює з міжнародними організаціями, накшталт Crown Agency (Британія) що не тільки заробляють на посередництві в закупівлях ліків (жодна з програм не виконана з 2016 року), але й мають свої інтереси у сховищах ядерних відходів у Чорнобилі, та дивом не змогли взяти Закарпатську митницю під свій контроль у 2016 році.

Посли держав - бо вони зацікавлені в лобізмі міжнародних компаній з своїх країн, що висмокчують гроші з українського бюджету.

Тож подивимось, чи змінилось щось з судовою реформою в Україні!

Comments are closed.