ЯК ВАКЦИНУВАЛАСЯ УКРАЇНА!

 

Вчора, 4 травня, на сайті Всесвітньої організації охорони здоров'я з'явилася стаття із заголовком:

"Україна відновлює охоплення імунізацією намагаючись зупинити поширення кору, які торкнулися більше 12 000 чоловік"

У цій статті все, як завжди. Розповідь про те, хто допомагає, що роблять ... але є один вкрай цікавий абзац:

"Різке зниження охоплення імунізацією

У 2016 році дітей, які мають право на участь у програмі і отримали свою другу (і остаточну) рекомендовану дозу вакцини проти кору-епідемічного паротиту-краснухи вчасно було лише 31%, що є найнижчими охопити в Європейському регіоні ВООЗ та одним з найнижчих в світі. Крім того, в 2016 році тільки 19% дітей отримали третю рекомендовану дозу вакцини від дифтерії-правця-кашлюку (АКДС), а 56% дітей отримали третю рекомендовану дозу оральної поліовакцини. "

Ця трагічна загальнонаціональне зниження охоплення імунізацією призвело до того, що все більша кількість дітей в Україні схильне небезпечним, запобіжної захворювань. Це створило ідеальну обстановку для широкого поширення кору, однією з найбільш інфекційних захворювань, які зачіпають людей. Кір може вражати людей будь-якого віку, але немовлята, маленькі діти і люди похилого віку піддаються найбільшому ризику серйозних ускладнень і смерті від кору"

От цікаво, з 2015 року Україна, нібито, покращує стан із закупівель ліків, так як до нас приходять іноземні компанії закупівельники. МОЗ рапортує про вдалому співпраці, проте це сумнівно. Зірвані терміни поставок, якість препаратів піддається критиці і так далі.

За даними ВООЗ вакцинація дітей у 2016 році падає до катастрофічного рівня. Що робить МОЗ? - нічого.

Ситуація виглядає так, що всі ці дії були цілеспрямованими. Сплановане бездіяльність логічно призвело до спалахів кору. Будь-які дії і взагалі винос цієї проблеми в публічну площину стався в кінці 2017 року, коли вже були смерті людей, хоча сильні спалахи захворювання були на початку 2017 го, а про проблему знали точно ще з початку 2016- го.

Так, і в тексті ВООЗ і за повідомленнями МОЗ ми можемо дізнатися, що зараз проводяться всі заходи по необхідної вакцинації, але ніхто не рапортує про кілька років бездіяльності раніше. Кому була вигідна ця ситуація? Хто заробив на спалахи кору, які за даними тієї ж ВООЗ 12000 чоловік, з яких 9158 осіб потребували госпіталізації та 9 загинули? І це офіційні дані. Скільки жертв насправді невідомо.

Посилання на статтю http://www.euro.who.int/en/countries/ukraine/news/news/2018/05/ukraine-restores-immunization-coverage-in-momentous-effort-to-stop-measles-outbreak-that-has-affected-more-than-12-000-this-year

 

Comments are closed.