Шевченківський суд м.Києва не вважає громадян України потерпілими в справі про крадіжку надр!

ГО "Національний Інтерес України" подала до суду на рішення слідчого ДБР відмовити нашій організації, яка представляє і захищає інтереси народу України, в проханні вважати нас всіх потерпілими в справі про крадіжку олігархом Фуксом контролю над видобутком українського газу і перепродажу ліцензій на видобуток газу підставним юридичним особам з Сейшельських островів.

Для чого нам потрібен був статус потерпілого в справі?

Статус потерпілих надає можливість контролювати і отримувати детальну інформацію про хід розслідування. Ми зробили величезну роботу, щоб розплутати клубок цієї афери, в якій, крім російсько-українського олігарха, замішані міністри часів Януковича Ставицький і Присяжнюк, а також величезна кількість чиновників, деякі і по цей день щасливо трудяться на благо ... Сейшельських островів.

Нам відмовили в ДБР. Пізніше нам відмовив і суд. Ми бачимо, що не особливо змінюється стан справ в нашій правоохоронній системі і не важливо, на які три букви вона називається. Тільки з'являється резонансна справа - одразу треба її закрити від усіх ... а потім або спустити на гальмах, або продати. По-іншому не пояснити.

Ми і далі будемо докладати максимум зусиль, щоб довести цю справу до суду. Якщо вже ми зробили розслідування замість слідчих, то просто так все не кинемо.

І так, на фото не дендропарк, а кабінет судді, де вона прийняла рішення, що, якщо у народу вкрасти надра, які належать йому за Конституцією, то вони у жодному разі не потерпілі.

Парадокс!

Comments are closed.