УЛЬЯНА СУПРУН ВВАЖАЄ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ КЛОУНАМИ ТА ВІДМОВИЛАСЯ ВІДВІДУВАТИ КОМІТЕТ ВР З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

В.о. міністра охорони здоров'я України Супрун обізвала цирком Комітет ВР з питань охорони здоров'я.

На засідання Комітету 5.09.18, де піднімалося архіважливе питання про звільнених з НДСЛ «ОХМАТДИТ» лікарів і долі розформованого МОЗом Центру дитячої онкогематології Супрун не з'явилася.

Замість неї від міністерства була присутня Ольга Стефанишина - заст. міністра з питань Євроінтеграції та закупівлі лікарських препаратів. На запитання народних депутатів України зам. Міністра не могла відповісти компетентно, так як не має ані профільної освіти, ані знань з даних питань. Такий стан справ природно викликав здивування і обурення представників комітету.

Розуміючи, що депутати не залишать це питання, Супрун пише публікацію, в якій говорить про неналежне спілкуванні з її колегою, обзиває Комітет ВР цирком і в завершенні зовсім відмовляється від відвідування Комітету, вважаючи це недоцільним.

На підтвердження своїх слів, Уляна Супрун пропонує почитати стенограму, де нібито є докази, однак саму стенограму засідання в.о.міністра свідомо не публікує, а лише пише якісь уривки слів.

Нагадаємо, що не так давно був серйозний скандал, де приймав участь інший заступник Уляни Супрун - Олександр Лінчевський. Йшлося про опубліковану стенограму виступу Лінчевського перед Рахунковою палатою України, де заступник міністра дозволив собі сказати, що вважає програму лікування онкохворих за рахунок держави марною і неефективною, так як пацієнти все одно помруть.

Від звільнення врятував Лінчевського Гройсман. Залишається тільки здогадуватися, яка сила тримає Супрун і її команду на чолі міністерства, якщо прем'єр-міністр України пожертвував своїм політичним рейтингом і вважав за краще захистити цинічного чиновника замість онкохворих пацієнтів.

ГО «Національний інтерес України» в черговий раз вимагає звільнити керівництво МОЗ, призначити міністра і провести повну перевірку діяльності міністерства за останні 3 роки!

«СУПРУН - НІКОЛИ ЗНОВУ".

Comments are closed.