СИТНИК ВІДМОВИВСЯ ЗУСТРІЧАТИСЬ з представниками громадськості

ГО «Національний інтерес України» отримало письмову відмову від «Національного антикорупційного бюро України» щодо клопотання про особистий прийом Директором НАБУ Артемом Ситником представників громадської організації (юридичної особи).

Підставою для відмови стала нахабна підміна відповідальними співробітниками НАБУ понять статусу юридичної особи, якою є ГО, на поняття фізичної особи, якій для організації зустрічі з директором НАБУ слід керуватись «Порядком організації та проведення особистого прийому громадян посадовими особами у НАБУ».

По суті вони відповіли нам таким же чином, яким відфутболюють громадян, які намагаються потрапити на особистий прийом. Мабуть, особистий прийом у Ситника – це тільки для обраних.

Також, підставою для відмови вказана нібито (!) відсутність у запиті письмового викладу змісту питань до директора Ситника…

При цьому, вказуючи на нібито невиконання п.7 зазначеного Положення, НАБУ забуло, що наступний п.8, який забороняє безпідставно відмовляти громадянам у записі на особистий прийом.

Вибачте, але ми вимагаємо зустрічі не з телезіркою чи співачкою, а з директором НАБУ. Нам потрібно узгоджувати питання, що можна йому задавати? Ви певні?

Фактично, вказані причини відмови – ГРУБА БРЕХНЯ!

Ми звернулися до НАБУ 22.03.2019 з клопотанням про проведення саме особистого прийому в якості представників Громадської організації, та чітко вказали на тему майбутнього діалогу:

- питання взаємодії НАБУ та Посла США в Україні Марі Йованович;
- втручання у вибори президента США у 2016 році;
- питання щодо «Амбарної книги Партії Регіонів» або ж «Чорної бухгалтерії Партії Регіонів».

Відповідно, слідуючи логіці з відповіді НАБУ випливає, що:

- директор Ситник не вважає за потрібне спілкуватися з громадськістю;
- він не готовий відповідати на незручні питання, ховаючись за процедурами та протоколами;
- йому простіше обрати позицію слабкого та сховатись від суспільства в кущі.

Таку відповідь ми вважаємо неповагою до конституційного права суспільства - мати доступ до інформації, яка безпосередньо впливає на національні інтереси України та життя її громадян.

Також, дану відмову можливо розглядати як опосередковане підтвердження фактів щодо роботи керівника НАБУ в інтересах одного з кандидатів на виборах президента США у 2016 році.
Ще раз зауважимо, що такі дії суперечать національним інтересам України та несуть загрозу для національної безпеки держави!

Нагадаємо!

ДБР відкрило провадження відносно директора НАБУ Ситника та посла США Йованович за нашою заявою про скоєння злочину за статтями “державна зрада” та “шпигунство”.
Дані внесені до ЄРДР згідно з чинного законодавства, досудове слідство розпочато!

ГРОМАДСЬКІСТЬ МАЄ ПРАВО ЗНАТИ!

Comments are closed.