ПІДРОБНІ ЛІКИ ВБИВАЮТЬ ЛЮДЕЙ

 

28 листопада Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) опублікувала доповідь, згідно з якою підробні ліки є причиною смерті сотень тисяч людей.

За 4 роки - 1500 звернень про неякісні або фальсифіковані лікарські засоби.

Всесвітня система відстежування таких випадків, створена Возом в 2013 році, отримала повідомлення про 260 підозрілих протималярійних препаратах і про 250 таких саме антибіотиків.

Більше 48 000 зразків з 88 країн з низьким або середнім рівнем доходів громадян, показали, що доля таких лікарських засобів тут досягає 10,5% yf загальну суму в 40 мільярдів доларів.

У частині певних патологій, якими страждають діти, доповідачі вважають, що фальсифіковані або неякісні медикаменти винні в смерті від 73 000 до 160 000 дітей, і ця кількість також включає від 2,1% до 5% cмертей із-за малярії і до 9% пацієнтів, що страждають цією хворобою, тобто близько 116 000 смертних випадків.

ГО "Національний Інтерес України" буде найближчий час направляти звернення до народних депутатів з метою створити робочу групу з вивчення питань появи фальсифікату ліків на ринку України.

Ми впевнені, що необхідно робити вибіркові перевірки аптек та медичних установ, на предмет появи фальсифікату під виглядом дозволених і сертифікованих препаратів.

Найцінніше, що є у людини - це здоров'я.
Найцінніше, що є у держави - це здорова нація!

http://www.who.int/…/2017/substandard-falsified-products/ru/

 

download (1)

Comments are closed.