ПОСТАНОВА №8587 ПРО ЗВІЛЬНЕННЯ СУПРУН ТА ЛІНЧЕВСЬКОГО – ПРИЙНЯТА ОДНОГОЛОСНО

Сьогодні Комітет ВР з питань охорони здоров’я одноголосно підтримав ініційовану нами та розроблений спільно з Народними депутатами України:

“Проект Постанови про невизначення правового статусу керівництва Міністерства охорони здоров'я України, невідповідності займаним посадам та звернення до Кабінету Міністрів України щодо звільнення з займаних посад першого заступника Міністра охорони здоров'я України Супрун Уляни Надії та заступника Міністра охорони здоров'я України Лінчевського Олександра Володимировича”

Постанова буде передана до Верховної Ради.

Тепер беспосередня відповідальність за спікером Верховної Ради України. Питання повинно бути включено до порядку денного Верховної Ради. Депутати готові та чекають!

Здоров’я громадян – це Національний інтерес України!

ПОСТАНОВА №8587 ПРО ЗВІЛЬНЕННЯ СУПРУН ТА ЛІНЧЕВСЬКОГО ПРИЙНЯТА ОДНОГОЛОСНО

ПОСТАНОВА №8587 ПРО ЗВІЛЬНЕННЯ СУПРУН ТА ЛІНЧЕВСЬКОГО - ПРИЙНЯТА ОДНОГОЛОСНОСьогодні Комітет ВР з питань охорони здоров’я одноголосно підтримав ініційовану нами та розроблений спільно з Народними депутатами України:“Проект Постанови про невизначення правового статусу керівництва Міністерства охорони здоров'я України, невідповідності займаним посадам та звернення до Кабінету Міністрів України щодо звільнення з займаних посад першого заступника Міністра охорони здоров'я України Супрун Уляни Надії та заступника Міністра охорони здоров'я України Лінчевського Олександра Володимировича”Постанова буде передана до Верховної Ради. Тепер беспосередня відповідальність за спікером Верховної Ради України. Питання повинно бути включено до порядку денного Верховної Ради. Депутати готові та чекають!Здоров’я громадян – це Національний інтерес України!

Опубліковано Національний Інтерес України Вівторок, 2 жовтня 2018 р.

Comments are closed.