ОХМАТДИТ ДОСІ – НЕДОБУДОВА

Після останнього засідання Кабміну, де Прем'єр Гройсман наголосив, що уряд виконує зобов'язання, та вже закінчив будівниство багаторічної недобудови Центру ОХМАТДИТ, ГО Національний Інтерес України дуже здивувалися. Адже ми напевно знаємо від працівників ОХМАТДИТ, що корпус недобудований, не працюють комунікації та обладняння у коробках. Там немає персоналу, тобто немає й пацієнтів.

Про це писав Голова Національний Інтерес України Василий Апасов - https://goo.gl/QTP2Sx

Ми напевно не знаэмо, чи хтось дезінформує Прем'єра, чи це свідомий піар, тому запропонували прїхати йому на місце, та переконатися самому у ситуації.

Ми не очікували на досить швидку реакцію. Сьогодні, 28-го грудня Володимир Гройсман, майже зненацька з'явився у новій будівлі. Та ще несподіванка. Працівники на швидку шукали документи та намагалися щось розповідати.

Результат:

Ми опинилися знову праві. Щоб добудувати та запустити новий корпус ОХМАТДИТ потрібно - 16 - 18 місяців. Отже можемо припустити, що перші пацієнти з'являться вже о 2019 році. Але зважаючи на виконання термінів та обіцянок в Україні, навіть такий термін є досить сумнівним.

Ми сподіваємось, що для хворих дітей, відповідальні зроблять виключення, та будуть працювати без корупційних схем та з дориманням плану та строків.

25994523_445390755863562_5502188292192040553_n

Comments are closed.