«Національний Інтерес України» йде до суду за захистом інтересів народу України!

Більше місяця тому ми подали заяву до ДБР щодо розкрадання українських надр компаніями, що пов’язані з російсько-українським олігархом Павлом Фуксом.
Більше того, в результаті багаторічної схеми, яка була створена за участю міністрів часів Януковича паном Ставицьким та Присяжнюком та групою інших державних чиновників контроль над видобуванням газу зараз належить приватній фірмі з Сейшельських островів (детальніше дивіться у наших попередніх публікаціях).
Ми знайшли, обробили та систематизували велику кількість інформації, провели власне розслідування, підготували всі матеріали та подали заяву до ДБР. Проте, далі ми стаємо безсилі.
Для того, щоб мати можливість контролювати хід цієї резонансної справи нам потрібно бути стороною процесу. Але, незалежно від того, що потерпілими від дій групи осіб є увесь народ України, а наше пряме завдання боронити ці інтереси, у слідчого є інша думка. Нам відмовили!
Добре, оскільки ми діємо у рамках чинного законодавства, то підемо до суду та оскаржимо рішення слідчого. А вже у суді подивимось, наскільки система працює на інтереси громадян та чи працює взагалі?! Ми припускаємо, що це може бути навіть не бажання слідчого, а, насамперед, керівництва. Дуже гучні прізвища у заяві, дуже великі гроші... опір буде!!!

Тож слідкуйте за новинами. Процес починається з нашої скарги. Ми будемо постійно та оперативно інформувати про хід цієї справи!!!

Comments are closed.