Налагоджуємо Систему охорони здоров’я України разом!

Налагоджуємо Систему охорони здоров’я України разом!

Всі пам’ятають клінічний протокол МОЗ за підписом Уляни Супрун «Екстрена медична допомога: догоспітальний етап» в якому була викладена повна нісенітниця.

Текст протоколу був скопійований з внутрішнього протоколу для США, та взагалі не адаптований для України. Там були посилання на закони штатів Юта, Алабама та ін., а у разі надзвичайних ситуацій лікарям пропонували телефонувати до служб Сполучених штатів.

Ми виявили порушення, та звернулися одразу до адміністрації президента й ДБР, адже такі протоколи скасовують попередні, а по ним неможливо працювати.

ДБР, як ми і прогнозували, не зацікавилися у порушені скоєному Уляною Супрун, адже вона чомусь до цих пір є священною коровою для правоохоронних органів, а от на нового Міністра охорони здоров’я України в нас є надія.

Просимо Зоряну Скалецьку розглянути наше звернення, яке було скеровано від Офісу Президента України та вирішити цю ганебну ситуацію.

Бажаємо новому міністру та її команді витримки та професіоналізму, адже приводити до тями українську систему охорони здоров’я після свавілля команді Супрун буде не легко. Але іншого шляху немає!

Comments are closed.