НАВІЩО СТІЛЬКИ АВТОМОБІЛІВ НАБУ?

Ми нещодавно вже писали, що бюджет НАБУ якось не в’яжеться з кількістю успішно виконаної роботи. Але в посадці корупціонерів бере участь не тільки НАБУ, тут ми згодні, хоча і вважаємо що робота Бюро незадовільна.

З моменту створення, НАБУ не заощаджувало коштів на обладнання, екіпіровку, та технічну базу. Вже неодноразово були скандальні ситуації з занадто дорогими чи абсурдними закупівлями, але тут щось зовсім дивне.

Подивіться на цей цікавий факт:

З 2015 року Національне антикорупційне бюро закуповує кожного року автомобілі.
Таким чином, на даний момент на балансі Бюро знаходиться 124 одиниці автотранспорту.

96 – легкових автомобілів
27 – Мікроавтобусів
1 – Причіп

Приблизна загальна пасажиромісткість автотранспорту НАБУ – 660 – 700 людей, в залежності від комплектацій авто.

Чи багато це?

З відкритих даних ви можете знайти інформацію, що максимальна загальна кількість співробітників бюро – 700 працівників. Це разом з офісним персоналом, технічними та обслуговуючими працівниками, яким автотранспорт взагалі ні до чого.

Наразі усі, просто усі співробітники НАБУ, можуть сісти в автомобілі та поїхати. Це для того, щоб могли утекти, чи що?

Також хочемо звернуті увагу, що категорії та марки авто, що масово закуповуються Бюро – не є найдешевші та найвигідніші. Ми розуміємо, що співробітники хочуть їздити зручно, та максимально комфортно, але чи не потрібно спочатку довести свою спроможність працювати?

У нас є питання:

Та коли це вже припиниться? Поки люди економлять на всьому, ми не бачимо такої ж економії з боку тих, хто повинен робити один з найбільших вкладів в боротьбу з корупцією в Україні.

Comments are closed.