ВИМАГАЄМО ПОСТАВИТИ НА ГОЛОСУВАННЯ ПОСТАНОВУ №8587 ТА ЗВІЛЬНИТИ СУПРУН!

Звертаємось до Голови Верховної Ради України Андрій Парубій:

Наша організація “Національний інтерес України” цілком і повністю згідна з потребою негайно реформувати систему охорони здоров’я України.
Наші пріоритети - це гідна оплата праці лікарів, сучасні умови та послуги для пацієнтів, та припинення лобізму у стінах МОЗ України.

Підставою для ініціативи даної постанови є:

- Прискорення вимирання українців:
2016 рік - кількість померлих була на 175 тис. більше ніж народжених, у 2017 році - ця цифра збільшилася до 198 тис.
- Близько 70 тис. медиків виїхали з України за два останні роки і ця тенденція зростає.
- Колективний імунітет нації знищено: рівень вакцинації населення впав нижче показників 90-х років.
- Міжнародні закупівлі ліків зірвано: громадяни змушені були за два останні роки витратити з власних заощаджень 6,7 млрд грн на ліки, кошти на які були виділені державою.
- Головні напрямки — лікування онкологічних та серцево-судинних захворювань — профінансовано лише на 27% та 30% відповідно.
- Українські медики отримують найнижчу зарплату в світі. До того ж Кабінет міністрів зрівняв зарплати лікаря, медсестри та інших медичних професій, знищивши для них будь-які стимули для самовдосконалення та розвитку.
- Рахункова палата систематично вказує на порушення у діяльності МОЗ України.
- Державну програму боротьби з раком провалено: дія попередньої закінчилася ще у 2016 році, а нової розроблено не було, від чого постраждали 1 млн онкохворих людей.

Заслужені лікарі України, пацієнти, яким негайно потрібна допомога, Народні депутати України, громадські організації, всі об’єдналися та сподіваються на Вашу підтримку у вирішенні цього питання.

Ми вимагаємо першочергово внести постанову №8587 до порядку денного на наступному пленарному тижні ВР та підтримати її під час голосування для звернення до Кабінету міністрів України щодо остаточного вирішення цього питання!

Приєднуйтесь до нас.

Comments are closed.