Куди готують Лінчевського? 

Тільки пройшли вибори і усі покидьки, які були максимально радикальні, стали лагідними професіоналами. Всі хочуть стрибнути в останній потяг можливостей та опинитися знову при владі, а не у в’язниці.

Саме з цим ми і пов’язуємо знову повернення у публічну площину фігури Лінчевського, якого нахвалює у своєму дописі Уляна Супрун. Вірогідно, що їй самій місця у владі не знайдеться, в країні не залишилося тих, хто ще не зрозумів що в.о. Міністра просто нищить все на своєму шляху, по дорозі граючи зі здоров’ям та життями українців. Якщо міжнародні організації, які висмоктують бюджет України через МОЗ, намагатимуться зробити ставку саме на пана Лінчевського, ми зробимо все, щоб цієї людини не було і близько біля міністерства.

Нам все одно, що він вчився у різних країнах Європи, нам все одно, що він подобається Супрун та грантожерам, ми добре пам’ятаємо, як ця людина відкрито заявила, що тратити на онкохворих бюджетні кошти – неефективно, бо вони: “Всі помруть. Всі помруть, без варіантів”. Людина, яка була відповідальна і саботувала національну програму по лікуванню онкохворих, яка вбила трансплантацію в Україні не повинна бути дотичною до української медицини, принаймні на керівних посадах!

Comments are closed.