КОНСТИТУЦІЙНИЙ СУД УКРАЇНИ ПІДТВЕРДИВ, ЩО ГОЛОВА КСУ ШЕВЧУК ПРОТИЗАКОННО ПРИЗНАЧАВ СОБІ РАДНИКІВ

Національний інтерес України отримали відповідь від Конституційного Суду України на запит щодо законності призначень Головою КСУ Шевчуком позаштатних радників. У відповіді КСУ чітко та безапеляційно зазначено, що Законом України “Про Конституційний Суд України” такої посади, як «позаштатний радник Голови КСУ» – НЕ ПЕРЕДБАЧЕНО, а, відповідно, призначення таких радників – ПРОТИЗАКОННЕ!

Отже, виходить, що, не зважаючи на Закон та чітко розуміючи протиправність своїх дій, Голова Конституційного Суду України Станіслав Шевчук у протизаконний спосіб затвердив «Положення про позаштатних радників Голови КСУ» від 3 жовтня 2018 року та призначив до КСУ 5 осіб, що перебували на посадах всупереч діючому законодавству. Позаштатні радники мали посвідчення та електронний ключ-доступ до приміщень Суду, доступ до внутрішньої документації, проводили аналітику, збір та аналіз інформації щодо діяльності Суду, приймали участь у заходах КСУ та взаємодіяли з структурними підрозділами за дорученням Голови, користувалися матеріально-технічною базою Суду. Одним з таких радників був, наближений до Віктора Медведчука, колишній розвідник Олег Синянський.

Нагадаємо, що наша організація «Національний інтерес України» 7 травня звернулася до Конституційного суду України з запитом щодо законності призначень позаштатних радників Головою КСУ Шевчуком.

Comments are closed.