КОНСТИТУЦІЙНИЙ СУД УКРАЇНИ СКАСУВАВ ДЕКЛАРАЦІЇ ДЛЯ ГРАНТОЇДІВ

Наша організація «Національний інтерес України» обурена тим фактом, що рішенням Конституційного суду України було скасовано норму для обов'язкового електронного декларування грантоїдів.

Нагадаємо, що протягом останніх 3-х років ми боремося з псевдо-активістами, які по факту є лобістами інтересів іноземних громадян, підприємств, а також виконують роль інструменту в зведенні рахунків між політиками, прикриваючись антикорупційною діяльністю.
Ми проводили розслідування і доводили факти також і банального обналу коштів через грантоїдські організації, які заходять з-за кордону, незрозуміло для яких цілей і розчиняються серед активістів, які не оподатковуються. За нашими заявами були відкриті кримінальні провадження стосовно керівництва ГО «ЦПК», де псевдо-активісти просто виводили грантові гроші на свої ж ФОП, наймаючи себе на роботу у себе самих же, що суперечило закону про неприбуткові організації. Результат відкритого кілька років кримінального провадження - «0».

ГПУ - немає результату.
ДФС - немає результату.

І це не зважаючи на те, що ми дали всі абсолютно дані і матеріали правоохоронцям. Навіть сам Шабунін зізнався в цьому під час одного з теле-ефірів. Що ще потрібно??? Щоб Шабунін прийшов, сам собі одяг наручники і вимагав його судити? - ЦИРК!

Конституційний суд України в свою чергу звернувся до нас і попросив матеріали, які ми напрацювали і які лягли в основу кримінального провадження. Ми погодилися і в найкоротші терміни все надали. Результат - «0».

На превеликий наш жаль, ми повинні констатувати, що рішення Конституційного суду України останнім часом досить неоднозначні і частина з них допомагає людям уникнути відповідальності за незаконне збагачення. Спочатку було рішення про визнання неконституційним закону про незаконне збагачення для чиновників, тепер же допомагають уникнути відповідальності шахраям і серед активістів. Що далі? Кому ще допоможуть уникнути відповідальності і обрости незаконним капіталом?
Окремо хочеться сказати про офіс Уповноваженого ВР з прав людини Людмили Денисової. Скандально призначена на свою посаду ОМБУДСМЕН займається явно не тим, чим варто було б. Ми не знаємо і не можемо повідомити, які саме гарантії ненападу дали особисто Денисовій активісти, що вона перетворилася в Уповноваженого з прав Шабуніна, але це не врятує.

Ми виступали і завжди будемо виступати за норми закону, що карають чиновників за незаконне збагачення і за те, щоб «антикорупціонери», які вимагають прозорості від можновладців, які не приховували і свої багатства. Не варто плодити касти недоторканних, це небезпечно!

Comments are closed.