КЕРІВНИКИ ВСІХ ФРАКЦІЙ ПАРЛАМЕНТУ НАПОЛЯГАЮТЬ НА ЗМІНІ КЕРІВНИЦТВА МОЗ

На зустрічі з Президентом України керівники всіх фракцій заявили, що треба змінити керівництво МОЗ України. Про це в ефірі телеканалу НьюзВан розповів Народній депутат України Олег Мусій.

На запитання ведучої, чи винесе Голова верховної ради на голосування постанову №8587, ініційовану громадською організацією “Національний Інтерес України”, Олег Мусій відповів, що в нього є такі сподівання, бо це рішення підтримують одностайно всі голови фракцій в парламенті.

Також нардеп додав, що на попередньому Комітеті з питань охорони здоров’я була складена заява про злочин (мається на увазі злочин, скоєний чиновниками МОЗ України), вперше, направлена до національної поліції. Розпочато кримінальне провадження.

Нагадаємо, що це вже не перше провадження щодо керівництва Міністерства охорони здоров’я. За заявою ГО “Національний інтерес України” вже триває досудове розслідування у кримінальному провадженні відносно керівництва МОЗ України за ч.2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем).

Щиро сподіваємось на виважене та людяне рішення Голови верховної Ради України Андрія Парубія. Бо дії з боку керівництва МОЗ України можуть призвести до незворотних наслідків, а для багатьох пацієнтів вартувати життя!

КЕРІВНИКИ ВСІХ ФРАКЦІЇ ПАРЛАМЕНТУ НАПОЛЯГАЮТЬ НА ЗМІНІ КЕРІВНИЦТВА МОЗ

КЕРІВНИКИ ВСІХ ФРАКЦІЇ ПАРЛАМЕНТУ НАПОЛЯГАЮТЬ НА ЗМІНІ КЕРІВНИЦТВА МОЗНа зустрічі з Президентом України керівники всіх фракцій заявили, що треба змінити керівництво МОЗ України. Про це в ефірі телеканалу НьюзВан розповів Народній депутат України Олег Мусій. На запитання ведучої, чи винесе Голова верховної ради на голосування постанову №8587, ініційовану громадською організацією “Національний Інтерес України”, Олег Мусій відповів, що в нього є такі сподівання, бо це рішення підтримують одностайно всі голови фракцій в парламенті. Також нардеп додав, що на попередньому Комітеті з питань охорони здоров’я була складена заява про злочин (мається на увазі злочин, скоєний чиновниками МОЗ України), вперше, направлена до національної поліції. Розпочато кримінальне провадження. Нагадаємо, що це вже не перше провадження щодо керівництва Міністерства охорони здоров’я. За заявою ГО “Національний інтерес України” вже триває досудове розслідування у кримінальному провадженні відносно керівництва МОЗ України за ч.2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем).Щиро сподіваємось на виважене та людяне рішення Голови верховної Ради України Андрія Парубія. Бо дії з боку керівництва МОЗ України можуть призвести до незворотних наслідків, а для багатьох пацієнтів вартувати життя!

Опубліковано Національний Інтерес України Четвер, 11 жовтня 2018 р.

Comments are closed.