ЗА ЩО ЗВІЛЬНИЛИ ЛІКАРІВ НДСЛ «ОХМАТДИТ»?(Відео)

Рік тому ми почали попереджати, що щодо ОХМАТДИТу з'явилися брудні плани у керівництва МОЗ - - знищити ТКМ (Трансплантацію кісткового мозку) в Україні і заробляти на відправці дітей за кордон.
Ми зверталися до народних депутатів, громадських організацій і просто громадян України звернути увагу, на цькування лікарів Центру онкогематології.
Що вийшло?
Через безкарність і покривання з боку Кабміну всіх діянь Супрун і її команди, головлікар НДСЛ «ОХМАТДИТ» Садов'як за наказом Супрун звільняє заслужених лікарів і створює страшні умови іншим.
За що?
Послухайте від першої особи, Олег Рижак - заслужений лікар України, який провів більше 300 трансплантацій кісткового мозку дітям, лікар з колосальним досвідом - нині виявився непотрібним Супрун.
За словами Олега Рижака - всі звільнення лікарів, ліквідація Центру онкогематології НДСЛ "ОХМАТДИТ" - це частина плану для перетворення лікарні в перевалочний пункт, коли пацієнтів не зможуть вилікувати і не залишається нічого, крім відправки дітей за кордон. Це величезний бізнес на відкатах зацікавлених в цьому беззаконні людей. Вартість ТКМ - близько 150000 євро. Суми захмарніі відкати теж.
Зараз останній шанс врятувати головну дитячу лікарню країни!

Comments are closed.