ДІВЧИНКА ПОМЕРЛА – ЦЕ КІНЕЦЬ ІСТОРІЇ

На початку липня з'явилася страшна новина:
Масове отруєння дітей в дитячому таборі «Славутич» в київській області.

Отруїлися 12 дітей, але одна дівчинка опинилася в особливо важкому стані.

Дитину 8-ми років доставили в НДСЛ «ОХМАТДИТ». Вся країна черговий раз стежила за ситуацєю з отруєнням дітей, які в цьому році стали просто масовими.

Через кілька днів після отруєння - 04.07.2018 - Супрун прокоментувала для преси ситуацію з дитиною, дослівно:

«Дитина є стабільна. Немає ніяких. Це переважно дитина захворіла, а їй було потрібно щоби мати крапельницю и надавати декотрі ліки. Але вона є в стабільному стані. Я думаю шо не буде нічого. »

В цей же час ситуацію прокоментував лікар НДСЛ «ОХМАТДИТ» зав. відділення інтенсивної терапії Олександр Урін:

«У дитини критичні ускладнення. Дитина на апараті штучного дихання і є багато питань до її загального стану. На даному етапі є поліорганна недостатність тому доводиться з нею досить інтенсивно працювати. Стан дитини вкрай важкий. Дитина в реанімації.»

За кілька днів після отруєння 8 річної Марго, чиновник, що відповідає за всю медицину в Україні не спромоглася навіть навести довідки про її стан в той час, як за цією ситуацією стежила і переживала вся країна.

ГО «Національний інтерес України» закликає всіх без винятку в кого є на те законні права, від держслужбовців до представників правоохоронних органів, провести перевірки діяльності МОЗ і звільнити країну від Уляни Супрун і її команди.

Вся Українська медицина 3 роки знаходиться в заручниках у шахраїв та дилетантів!

«СУПРУН – НІКОЛИ ЗНОВУ»

Comments are closed.