Наступний допит Ситника повинен відбутися у справі посла Йованович

Директор НАБУ Артем Ситник сьогодні з'явився на допит в ГПУ, щоб дати свідчення у справі про перевищення службових повноважень, яке розслідує ДБР.

Після допиту директор НАБУ не вийшов до журналістів і не дав жодного коментаря. Трохи прояснив ситуацію речник ГПУ Андрій Лисенко, який розповів, що Ситник не відповів на запитання слідчих. Директор НАБУ ніби-то пообіцяв викласти свої відповіді в письмовій формі...

На нашу думку, це опосередковано вказує на те, що питання слідчих були нетривіальними для Ситника і, ймовірно, без допомоги адвокатів йому вже не обійтися.

Відомо, що ДБР розслідує не одне кримінальне провадження, де фігурує директор НАБУ. Одна зі справ стосується дій Ситника, спрямованих на втручання у виборчу кампанію Президента США. Відкрито це провадження за заявою "Національного інтересу України". І, оскільки крига скресла, абсолютно очевидно, що на наступний допит Ситнику довго чекати не доведеться.

Нагадаємо, що ДБР відкрило провадження стосовно директора НАБУ Ситника за ст. 111 ч.1 (Державна зрада). У заяві про злочин, крім Директора Бюро, також фігурує і посол США Йованович, яка нещодавно була викликана для консультацій до Вашингтона і незабаром достроково завершить свою місію в Україні.

Згідно з даними ГО «Національний інтерес України», групою осіб, зокрема директором НАБУ Ситником А.С., Послом США в Україні Марі Йованович та іншими невстановленими особами, починаючи з серпня 2016 і по теперішній час, постійно здійснюються дії щодо виконання приписів іноземного агента, розголошення і передача інформації з обмеженим доступом з метою впливу на політичну ситуацію, як в Україні, так і в США на користь представників Демократичної партії США. Все це загрожує національним інтересам України, суперечить Конституції України і може бути розцінено, як посягання на суверенітет нашої Держави.

Чекаємо нові допити і головне - відповіді Директора НАБУ Ситника!

Comments are closed.