ДОБРОВІЛЬНО-ПРИМУСОВА ВАКЦИНАЦІЯ!

Василь Апасов: "Відразу невеличкий відступ від теми, яке вам дасть можливість правильно зрозуміти наступний текст. Я не виступаю за відмову від вакцинації і навіть вважаю її корисною для збереження колективного імунітету в країні, проте в діях МОЗ я бачу маніпуляцію і бізнес. Далі я на прикладі постараюся вам показати, як ставляться до обов'язкової вакцинації деяких країнах, які нам часто в тому ж МОЗ приводять як зразок правильної системи охорони здоров'я.
І так, почнемо з того, що 6.09.18 Міністерство охорони здоров'я України спільно з Міністерством освіти і науки України написали і відправили листи Головам ОДА.

Суть даних листів полягає в тому, щоб запобігти отриманню дітей в дитячі установи без обов'язкових профілактичних щеплень згідно з календарем.
Але найцікавіше знаходиться в самому листі, трохи вище. Власне, МОЗ сам підтверджує мої слова, написані роком раніше, що ситуація зі зривом поставок щеплень в Україні була ретельно спланована і ситуація була штучно ускладнена до критичної, що викликало, зокрема, епідемію кору в країні.

За словами того ж МОЗ, що відображено в листі:

«За останні 5 років має місце нестійка епідемічна ситуація з інфекційних хвороб, яких можна уникнути проведенням імунопрофілактики ...»
«... з початку року 2018 року в Україні зареєстровано майже 30 тисяч випадків захворювання (прим. - на кір), в тому числі 13 з летальним результатом»

У тілі листа ця статистична інформація несе, виключно, страхітливий ефект. Це написано для того, щоб обов'язкова норма нікому не здалася дивною або дискримінаційної, а виглядала, як реальна необхідність.

Тільки варто розібратися, чому ці страшні цифри взагалі з'явилися?

Справа в тому, що після 2013-2014 року, наш МОЗ став на шлях реформування галузі. До Міністерства зайшли нові люди, з новими завданнями і баченням ситуації. Під прикриттям перелому старих корупційних схем і руху в бік прозорості, за фактом відбулися просто перенаправлення фінансових потоків.
Старі схеми дійсно в переважній більшості перестали працювати, однак з'явилися нові і становлення їх відбувалося і відбувається досі з особливою цинічністю і байдужим ставленням до здоров'я простих українців.

Пояснюю. За 5 років (про які йдеться в листі) чиновниками МОЗ зривається постачання необхідних щеплень, які є обов'язковими дітям згідно календаря. Якийсь період, близько півтора років, щеплення взагалі не закуповуються. Природно це викликає дикий дефіцит на ринку. Ті батьки, хто розуміє важливість і володіє достатньою фінансовою можливістю роблять щеплення в приватних клініках, а ті, у кого грошей на це немає, обдзвонюють державні і отримують сухе «поки немає, чекайте».
Далі МОЗ завозиться частина вакцин, хоч і в недостатній кількості для всієї України. Замість раніше використовуваних французьких препаратів, приїжджає частина з Бельгії, а частина з Індії. Бельгійська вакцина (Пріорікс) дійсно не погана. А ось щеплення проти коклюшу індійського виробництва у мам викликає питання. Частина дітей відверто отримують серйозні побічні явища. У ЗМІ з'являються новини про те, що є кілька летальних випадків, проте комісіями встановлено, що це не пов'язано з щепленнями. Природно МОЗ все заперечує. Підтвердити або перевірити результати розтину не представляється можливим. Негативний настрій до щеплень зростає і антивакцинальні кампанії активізуються.

Недолік вакцин від кору помножене на відмову від вакцинації своїх дітей батьками робить свою справу і в країні починаються масові спалахи захворювання. Понад півроку чиновники профільного міністерства закривають очі на ці випадки, поки ситуація не підійде до критичної. Метою було досить налякати народ, щоб після ні у кого не виникало запитань - чи варто вакцинуватися. А головне, щоб люди не особливо відмовлялися від вакцин дізнаючись, що виробництво їх знаходиться в Індії.
Хочете ще один приклад? Нещодавно в ЗМІ розповіли, як група журналістів одного з великих українських телеканалів, прихопивши пахву ще й якусь співачку, ні з того ні з сього взяли і поїхали до Індії на одну з фарм-компаній, щоб розповісти, як там все здорово і сучасно . Повірте, в нашій економічній ситуації, коли всі телеканали є збитковими, такі вояжі - неможливі. Для загального розуміння, коли в Італії, яка в рази ближче Індії, звалилося 200 метрів мосту над річкою і всі світові ЗМІ в мить опинилися там, наших ТВ там не було. Дорого! Так працює фарм-лобі. А тепер здогадайтеся, який індійський завод нещодавно почав співпрацювати з нашим Міністерством охорони здоров'я?

Повернемося до Листа МОЗ і Міносвіти. Категорична заборона на прийом дітей в дитячі установи (дитячий садок) існує і в інших країнах світу. Їх не так багато, але вони є. Давайте розглянемо на прикладі країни, яку нам ставлять часто в приклад, а саме США.

У США, мабуть, найскладніша ситуація з обов'язковою вакцинацією. Офіційна медицина виступає «за» щеплення: без них вас не приймуть на роботу, а вашої дитини - на спостереження у педіатра, в дитячий сад або школу, якщо у вас немає медичної відведення. Однак в деяких штатах право відмовитися від вакцинації цілком законно. Самий протестний в цьому плані штат – Каліфорнія.
Але давайте придивимося уважніше до їх підходу. Виявляється, з 1988 року в США працює Office of Special Mastersofthe U.S.Courtof Federal Claims, а простими словами - вакціонний суд.

Головними завданнями цього органу є захист прав тих, хто вважає себе постраждалими в результаті обов'язкової (або необов'язковою) вакцинації. І такі розгляду не рідкість, люди дійсно отримують періодично серйозні компенсації. Для цього існують відрахування до спеціального фонду, який наповнюється за рахунок відсотка з продажу вакцин.

Це дуже показовий випадок, коли кожен громадянин країни повинен виконати закон, проте в разі шкоди він також захищений з боку держави. І цей захист працює. А який захист громадян в Україні? Задайте собі питання, скільки у вас шансів отримати компенсацію за будь-якого питання з боку держави?

У підсумку, коли суспільство розігріте і контакти з поставками вакцин від «потрібних» постачальників налагоджені, потрібно домогтися єдиного - обов'язкова і примусова вакцинація. Тоді оборот вам вакцин і надходження грошей на рахунок вам забезпечений.
Від себе можу додати, коли ви чуєте, що ліки або вакцина походженням з країни, яка викликає у вас збентеження, не лінуйтеся, подивіться в інтернеті, де і в яких ще країнах продається і застосовується ці ліки. У 70% випадків ви будете неприємно здивовані.

Будьте здорові!".

Comments are closed.