ВСЕ НАЛЕЖИТЬ НАРОДУ, АЛЕ НАРОД БІДНИЙ

Скажіть будь-ласка, а чи відчуваєте ви, що ви є власником природних ресурсів України? Чи є ви власником землі чи водних ресурсів?

Конституція України - це найвищий закон, який має найвищу юридичну силу. В конституції досить гарно описано те, що повинно бути в здоровій та правовій державі, але чи є так насправді?

Водні ресурси? – Наразі громадяни України, стикаються з проблемами навіть дійти до водойми, бо біля річок та озер стоять паркани приватних будинків. Чи законно це? – Ні!

Земля? – Чи є ви власником та розпорядником земельних ресурсів? Чи ви отримуєте платню чи продукцію від фермерства? – Багато українців навіть не знають, що по закону їм належить частка землі, під забудову та під фермерське господарство. А що насправді? – Якщо у вас немає “впливових знайомих” ви будете роками ходити до високих кабінетів та доказувати, що ви маєте на щось право по закону, ви пройдете усі кола пекла збираючи усілякі документи, а на виході не отримаєте нічого.

Надра? Можливо ви відчуваєте себе власником надр України? Можливо ви отримуєте дивіденди від приватного видобутку природного газу чи вугілля? А чи ви знаєте, що наприклад, газ дорожчає? Ви певно чули й про економічно обґрунтоване підвищення ціни газу ви чиновників? То ви ж, певно, повинні стати багатшими, адже надра належать вам? А що ви маєте? – нові розрахунки у квитанціях за тепло? З вас беруть останні гроші та як милость дають вам субсидії, які ще не всі та й не так легко отримують? – То ви є такий власник?

Запам’ятайте це, коли ви підете на вибори. Не бійтеся задати питання політикам.

ГО “Національний Інтерес України” розпочне кампанію з нагадування населенню та політикам, що є власністю народу! Які є права у громадян та обов’язки у держави!

Ситуацію коли тільки громадянин винен державі треба змінювати, держава теж повинна піклуватися за своїх громадян. Бо саме громадяни є найціннішим ресурсом здорової держави!

Comments are closed.