Вони всього лише головні лікарі, а не IT-шники, – звідки у них взагалі гроші?

При кожній владі, всі політичні сили мріяли контролювати медицину. Адже такий контроль дає необмежену можливість. Це і гроші, і влада, і вплив на вибори! Нічого не змінюється.

Всі, хто чинять опір політиці захоплення сьогоднішньої медицини з боку команди МОЗ - піддається репресіям. Кого можуть - звільняють, кого не можуть просто звільнити - обливають брудом через своїх лобістів псевдо-громадських працівників.

Згадайте тільки історії конфлікту МОЗ з Інститутом хірургії та трансплантології імені О. О. Шалімова або Інститутом Серця? Скільки бруду вилили на шанованого у всьому світі лікаря з великої літери, Бориса Тодурова? Ось тільки тут МОЗ прорахувався, так як ці медустанови і лікарів в них знають, як в Україні, так і за межами, і на захист могла встати вся країна, а після стерти на порох і Супрун і всіх з нею поруч. А ось розправа з медичними закладами та їх главами дрібнішого масштабу йде успішно.

Чорну роботу з лиття бруду доручено тим, для кого в останні роки це стало професією. Нам на очі потрапив цей відеоматеріал, авторства члена «ЦПК», так-так тих «ЦПК» на яких і самих ряд кримінальних справ за різного роду правопорушення, Олександри Устинової.

Суть відео - помста лікарям від Супрун.

Пам'ятайте скандал, коли Уляні Супрун, нібито пропонували хабар квартироюу м. Вишневе?

Але ж далеко не всі помітили, що в самому формулюванні обвинувачення і заявах Супрун звучить інформація, яка просто - маячня. Чиновнику, нібито, пропонували квартиру, за те, що вона посприяє постачанню медичного устаткування в районну лікарню м. Вишневе. Не для головлікаря на дачу, не для мера в будинок, не для представника політичної сили в офіс, яких приліпили в цю історію, - а в лікарню для людей!?!?!?

Така маячня здивував навіть правоохоронців, які зрозуміли недолугість звинувачень. Розуміючи в Міністерстві охорони здоров'я, що нічого не вийде з цієї липового справи, було прийнято рішення цькування керівництва районної охорони здоров’я. Для цього наймається псевдоактівістка, а за фактом лобіст МОЗ і поливає брудом лікарів.

У матеріалі піднімаються декларації лікарів, робиться наголос на тому, що вони всього лише головні лікарі, а не IT-шники, - «звідки у них взагалі гроші в декларації?»

- Вибачте, Олександра, а якщо вони лікарі, то повинні були хліб сухий їсти да водою з криниці запивати?

Хочеться попросити, щоб пані Устинова сама подивилася на свою декларацію уважно. Там є цікаві моменти, ми до них ще повернемось.

Далі горе-розслідувач розповідає про родинні зв'язки, і що і чоловік і дружина - обідва лікарі і так далі і тому подібне ... завершуючи цей опус, Олександра резюмує - в медицині діє клановість.

Хочеться нагадати, що Олександра Устинова - член правління ЦПК. І якщо вже і є 100% -а клановість в Україні, то тільки в освоєнні грантів. Чого варта лише історія, коли, отримавши досить вагомий грант, керівництво ЦПК вирішили нікого не брати на роботу і найняли самі себе, самі собі вирішили заплатити, тому, що самі у себе цінні співробітники. А мова про мільйони гривень. Але ж ви не тільки не IT-шники, але і не лікарі. Деякі навіть без освіти.

Так, в українській медицині не все добре. Так є і випадки корупції, але є і жебрацькі зарплати, які цьому передують. Сама шанована професія в світі у нас опущена нижче плінтуса. Але це не привід поливати брудом всіх на право і на ліво, тільки тому, що відробляєш гранти.

Comments are closed.